Iletisim Bilgisi

Telefon: (532) 773-43-04

Ertuğrul Gerdan

Kurucu/ Danışman

Hayalci. Girişimci. Eğitimci. İnsanları motive etmeyi ve hayatlarına yön vermeyi seven biri. Kariyer, Gelecek, Anlam Arayışı, Eğitim, Aile, Gelişim, Farkındalık, Empati, Marka, İş Geliştirme, Teknoloji, İnovasyon, Girişim, Sanat, Varoluş kavramları arasında gezinen bir kaşif.

Eğitim hayatına 2001 yılında ODTÜ Matematik ile başladı, 2007 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun oldu. 2007-2009 senelerinde, insan kaynakları sektöründe yetenek avcılığı, kariyer yönetimi, performans yönetimi ve ilgi/kişilik analiz envanterleri üzerine pek çok genç ile çalıştı.

2009-2016 yılları arasında, Amerika’da bulundu. Bu süre zarfında SUNY üniversitelerinden ‘Counseling’ alanında yüksek lisans dersleri aldı. Daha sonra Harvard bünyesinde ‘Independent Education Consultant’ sertifikasyon eğitimlerine katıldı ve bu alanda bağımsız danışman olarak çalışmaya başladı. Çalışmalarına devam ederken, Drexel Üniversitesi’nde ‘Higher Education Administration & E-Learning Technologies’ ve ‘Career Counseling at University’ üzerine yüksek lisansını tamamladı. Daha sonra Seton Hall Üniversitesi’nde doktoraya başladı. Amerika’da pek çok eğitim ve konferanslara katıldı. İki çocuğu dünyaya geldikten bir süre sonra Türkiye’ye kesin dönüş yaptı ve bireysel/kurumsal danışmanlık çalışmalarına başladı.

 

2016’dan bu yana çalışmalarına devam eden Ertuğrul Gerdan, College Coach, Global Young Scholars, Studio RU Arts, GlobalPass, Tech Garage Istanbul, Student Hub, İstanbul Teknoloji Girişimleri, Meta Teknoloji, Hobilio, Feenito ve DersimiX gibi pek çok yapının start-up kurucusu oldu. Binden fazla genç ve ailelerle koçluk çalışmaları yürüttü.