Student HUB Hakkında

En İyi Uzmanlar

2010 yılında Uzman Psikolog Ertuğrul Gerdan tarafından Manhattan’da kurulan Student HUB, okul öncesinden doktora eğitimine kadar, geniş bir yelpazede, öğrencilere, ailelere ve eğitime açık tüm bireylere yurtdışı eğitim danışmanlığı ve koçluğu sunmaktadır. 

Student HUB, başta Amerika, İngiltere, Kanada, Hollanda, İtalya ve Avustralya olmak üzere, dünyanın en iyi üniversitelerinin başvuru süreçleri konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Bağdat Caddesi üzerinde bulunan İstanbul merkez ofisinde hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz:

Bilginin, teknolojinin, tüm duyu ve duyguların çok hızlı aktığı bir zamanda danışanlarımızı doğru yönlendirmek ve zirveye taşımak için çalışıyoruz. 

Danışanlarımızın nihai kariyer hedeflerini inceleyip bu hedefe yönelik yurt dışında gidilebilecek tüm programları ve okulları ele alırız. Buna istinaden yol haritası çizer, iş planlarını çıkartır ve takibini sağlarız. Akademik çalışmalar, sanat çalışmaları, spor çalışmaları, test hazırlık, yaz okulları, dil gelişimi, akademik araştırmalar gibi pek çok çalışmayı barındıran bu süreçte, danışanlarımızın zaman içinde hedeflediği programa yönelik eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olur ve başvuru süreçlerinde potansiyeli ölçeğinde hazır hale getiririz. 

Ekibimiz, eğitim ve kariyer planlarının oluşturulmasında üç aşamalı bir süreç izler: Analiz, Geliştirme, Sonuçlandırma.

  •  Analiz: Danışanlarımızın kişilik, karakter, yetkinlik, beceri, ilgi, eğilim, yetenek ve değerler gibi birçok yönünü analiz ederek süreci başlatırız.
  •  Geliştirme: Yapılan analizler neticesinde danışanlarımızın gelişim alanlarını tespit ederiz ve birlikte gelişim hedefleri koyarız. 
  • Sonuçlandırma: Hedeflere yönelik olarak danışanların hayal ettikleri sonuçlara ulaşması için elimizden geleni gayreti gösteririz. Döngü tamamlandığı takdirde eğitim yolculuğu devam ediyorsa, yeni analiz yapıp, yeni hedefler koyar ve bu döngüyü birlikte devam ettiririz.

Vizyonumuz:

Her bir danışanımızın biricik olduğunu biliyor, potansiyellerini ortaya çıkarmaları için doğru yönlendirmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Danışanlarımızın ihtiyaçları ve hayalleri doğrultusunda eğitim ve kariyer planı yaparak hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı ve bir dünya vatandaşı olma yolculuklarında yanlarında olmayı hedefliyoruz.

Haftalık Bültenimize Ücretsiz Abone Olun!

Abone ol